Poznaj nas

Nasza firma zrodziła się z pasji. Z pasji do ogrodów, z pasji do natury i z pasji do tworzenia.
_

Aneta KUBIAK

Projekty i wyceny

Z wykształcenia magister ekonomii i architekt krajobrazu, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Przez 10 lat współpracowała z producentami elementów betonowych Poz Bruk, Ziel-Bruk i Libet jako projektantka nawierzchni i ogrodzenia. Główna pomysłodawczyni i założycielka firmy Ceres Studio Ogrodów. Odpowiedzialna za projekty, kosztorysy, marketing, planowanie i logistykę. Prywatnie pasjonatka ogrodów angielskich, róż, obcowania z przyrodą, aromaterapii, jogi, podróżowania pociągami po Polsce oraz pieszych i rowerowych wypraw. Nałogowa czytelniczka literatury o tematyce przyrodniczej, psychologicznej oraz kryminałów i literatury faktu.

Krzysztof KUBIAK

Prace terenowe

Właściciel firmy Ceres Studio Ogrodów. W branży ogrodniczej od 20 lat, początkowo jako kierownik regionalny pierwszego importera sprzętu ogrodniczego w Polsce, później właściciel sklepu internetowego ze sprzętem ogrodniczym. Od 2012 roku koordynator i wykonawca prac w terenie w firmie Ceres Studio Ogrodów. Specjalista od wszelkiej maści maszyn ogrodowych, systemów automatycznego nawadniania i ogarniania rzeczy niemożliwych. Prywatnie pasjonat rowerowych wypraw długodystansowych, bikepackingu i windsurfingu, audiofil i nałogowy słuchacz audiobooków o tematyce historycznej i kryminalnej oraz literatury faktu.Jak to wszystko się zaczęło

_

Nasza firma zrodziła się z pasji. Z pasji do ogrodów, z pasji do natury i z pasji do tworzenia. Wszystko zaczęło się 27 lat temu, od małego pnącza na balkonie i uprawiania działki rodziców mojego przyszłego męża.

Z czasem wykiełkowało małe marzenie, żeby zająć się ogrodami profesjonalnie. Zaczęliśmy od usystematyzowania naszej wiedzy – studiów, szkoleń, kursów. Rosły tomy fachowych książek, rosła nasza wiedza. Jednocześnie nasz ogród stał się polem doświadczalnym, tu powstał pierwszy system automatycznego nawadniania, pierwsze nasadzenia, trawnik i staw kąpielowy. Sprawdzaliśmy w praktyce, to co znaliśmy z teorii.

W 2012 roku powstała nasza firma. Nawiązaliśmy sporo kontaktów biznesowych i dzięki temu dziś swobodnie poruszamy się w tematach związanych z branżą ogrodniczą. Ponieważ chcemy się rozwijać, nieustannie się dokształcamy, szukamy nowinek ogrodowych i staramy się podążać za najnowszymi trendami. Priorytetem w naszym działaniu zawsze pozostanie otwarcie na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, jednocześnie chcemy podążać za tym, co najbardziej gra nam w duszy, chcemy tworzyć ogrody przyjazne naturze, w których zaciera się granica między tym, co wykreuje nasza wyobraźnia, a tym co stworzyła natura.

Oboje kochamy przyrodę, piesze i rowerowe leśne wyprawy. Czerpiemy z nich mnóstwo pozytywnej energii i inspiracji do naszej pracy. Uczymy się natury i z natury, i chcemy dzielić się naszą pasją z klientami. Nawet, w prostych, nowoczesnych ogrodach, zawsze można przemycić jakiś akcent, który będzie cieszył oko, będąc jednocześnie pożytkiem dla przyrody. 

CHCESZ Z NAMI WEJŚĆ W TEN ŚWIAT?
ZAPRASZAMY!