Ceres studio ogrodów
Galeria projektów ogrodów

Realizacja ogrodu w Dębnie
Ogród nowoczesny, utrzymany w stonowanych szarych kolorach. Główną rolę grają rośliny zimozielone, trawy i hortensje bukietowe. Ogród założony w grudniu 2019 roku. Zdjęcia z października 2020. W ramach prac wykonaliśmy niwelację i terenu z nawożeniem ziemi, instalację systemu automatycznego nawadniania, budowę obrzeży rabatowych i ścieżek z płyt Plaza Grande firmy Poz Bruk, donice na warzywa, budowę rabat oraz założenie trawnika z rolki z siatkę przeciw kretom.

Realizacja ogrodu Kłodawa
Ogród położony przy lesie. W ramach prac wykonaliśmy projekt podjazdu i ścieżek oraz projekt ogrodu. Założyliśmy system automatycznego nawadniania, rabaty oraz trawnik siany.

Realizacja ogrodu Wawrów
Ogród w Wawrowie z elementami ogrodu romantycznego. W ramach prac przygotowany został projekt. W ogrodzie wykonaliśmy niwelację terenu, założyliśmy rabaty, warzywniak oraz trawnik z rolki.

Realizacja ogrodu Choszczno ul. Czarneckiego
Ogród w stylu śródziemnomorskim. W ramach prac zaprojektowaliśmy cały ogród wraz z małą architekturą  i ścieżkami. W ogrodzie wykonaliśmy system automatycznego nawadniania, ścianki oraz pergolę, fontannę, murki z piaskowca, ścieżkę, nasadzenia oraz trawnik z rolki. Ogród założony został w marcu 2015 r. Na zdjęciach ogród z maju 2015 i maju 2016...

Realizacja ogrodu Dębno ul. Zielona
W ramach prac wykonaliśmy projekt podjazdów i ścieżek, projekt nasadzeń. W ogrodzie zainstalowaliśmy system automatycznego nawadniania, założyliśmy rabaty oraz trawnik z rolki.

Realizacja ogrodu Dobiegniew ul. Polna
Ok. 50-arowy ogród w Dobiegniewie. W ramach prac wykonaliśmy projekt podjazdów i ścieżek, projekt ogrodu oraz jego realizację: system automatycznego nawadniania, budowę fontanny, wykonanie rabat, założenie trawnika z rolki.

Realizacja ogrodu Koplin
W ramach prac wykonaliśmy system automatycznego nawadniania, oświetlenie, rabaty, murki oraz trawnik z siewu.

Realizacja ogrodu w Santocku - rabaty bylinowe i trawy
Ogród w Santocku, rabaty bylinowe oraz trawy ozdobne...

Realizacja ogrodu Zwierzyn
Duży ogród w Zwierzyniu. W ramach prac przygotowaliśmy projekt zieleni, zmodyfikowaliśmy istniejący system automatycznego nawadniania, wykonaliśmy rabaty oraz rozłożyliśmy trawnik z rolki.

Realizacja ogród Gorzów Wlkp. ul. Dekerta
Mały ogródek przy szeregowcu. W ramach prac przygotowaliśmy projekt oraz kompleksowe wykonanie.

Realizacja ogrodu Gorzów Wielkopolski, osiedle Europejskie
Ogród w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Europejskim. W ramach prac przygotowany został kompleksowy projekt ogrodu z projektem bruków i rabat. Nasza firma uczestniczyła w kompleksowym zagospodarowaniu rabat.

Realizacja ogrodu Kostrzyn nad Odrą
Nowoczesny ogród w Kostrzynie nad Odrą. W ramach prac przygotowaliśmy kompleksowy projekt ogrodu z nawierzchniami utwardzonymi i małą architekturą. W ramach realizacji wykonaliśmy instalację automatycznego nawadniania, suche oczko z kulami, nasadzenia oraz trawnik.

Realizacja ogrodu Barlinek ul. Sportowa
Oto wynik naszych prac w ogrodzie w Barlinku przy ulicy Sportowej. Prace obejmowały projekt nawierzchni, nasadzeń, systemu automatycznego nawodnienia oraz jego realizacja...

Projekty koncepcyjne
Projekty koncepcyjne ogrodów przydomowych...

Przykłady projektów technicznych

Opracowując projekty techniczne dbamy o każdy szczegół. Nasi klienci otrzymują pełną, fachową dokumentację projektową. Przykłady w galerii.

Wizualizacje
Czy potrafisz sobie wyobrazić jak będzie wyglądał Twój ogród w przyszłości? Jeżeli nie, to jesteśmy gotowi pomóc Twojej wyobraźni.

Ogrodowe metamorfozy - PRZED I PO...
...a oto kilka przykładów ogrodowych metamorfoz...

Projekty nawierzchni
A co z podjazdami i ścieżkami w twoim ogrodzie? Granit czy polbruk? Wybrałeś i co dalej? Klasycznie czy nowocześnie? Oto kilka propozycji.

Mała architektura
Elementy małej architektury w ogrodzie nadają mu specyficzny, niepowtarzalny charakter, dlatego warto znaleźć dla nich miejsce. Kaskady, oczka wodne, murki oporowe, grille ogrodowe, nietuzinkowe wędzarnie, czy piwniczki. Kupić gotowe, czy może warto pokusić się o coś nietypowego, oryginalnego, dobrze współgrającego z innymi elemantami w ogrodzie? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Realizacja ogrodu w Kłodawie na Osiedlu Marzeń
Ogród budowany od podstaw. Położony w sąsiedztwie lasu. Jego główną atrakcję stanowią żwirowe rabaty oraz mała kaskada przy tarasie.

Realizacja ogrodu Moczkowo
Ogród położony jest w malowniczej okolicy, na dwóch poziomach. Murowane donice z łupka szarogłazowego stanowią swoiste połączeni dwóch poziomów a ich wielopoziomowość pozwola lepiej wyeksponować posadzone w donicach rośliny. W założeniu ogród ma harmonizować z budynkiem i nawierzchniami, stąd dużo w nim mocnych kontrastów - biały żwir, czarne obrzeża i ciemne donice.

Realizacja ogrodu Santocko
Realizacja projektu ogrodu w Santocku, ze względu na koszty została podzielona na etapy. Jako pierwszy powstał przedogródek. Rośliny już rosną, trawa się zieleni...

Trawnik z rolki i systemy nawadniające Barlinek
Prace obejmowały instalację systemów nawadniających oraz ułożenie trawnika z rolki z rozłożeniem siatki na krety. Kilka zdjęć z realizacji (w trakcie i po).

Aranżacja balkonu Gorzów Wielkopolski
Ogród w mieście? Masz balkon, masz ogród...

Projekt ogrodu Kłodawa
W założeniu miało być kolorowo, na bogato, atrakcyjnie przez cały rok. A oto efekt!

Projekt ogrodu Santocko
Wizualizacja projektu ogrodu przydomowego w Santocku

Rysunek techniczny ręczny - Projekt placu zabaw Szczecin
Projekt zagospodarowania placu zabaw na Placu Gałczyńskiego w Szczecinie. Wszystkie plansze projektu zostały wykonane ręcznie. bez użycia programu komputerowego.CERES Projektowanie i zakładanie ogrodów - Gorzów Wlkp., lubuskie
All rights reserved © CERES 2012 // Designed by hubertw.com // Polityka prywatności